İŞ GELİŞTİRME; LİSANSLAMA

 

 

SONIFAR The Pharma Expert ile kurulacak her iş ortaklığı, diğer çözümlerin yanı sıra iş geliştirme alternatiflerini de beraberinde getirir.

 

Gelişmekte olan ülke pazarlarında iş geliştirmenin ön koşullarından biri pazarın ihtiyaç ve önceliklerine uygun lisanslara sahipolmaktır. Pazar talep ve dinamiklerine uygun lisanslama faaliyetleri SONIFAR The Pharma Expert kurumsal hizmet portföyünde yer almaktadır.

 

SONIFAR The Pharma Expert deneyimi ve liderliği doğrultusunda sürdürülen lisanslama süreci, pazar payını artırmayı hedefleyen ilaç yatırımcıları ve firmaları için verimli bir işbirliğine dönüşecektir.

 

Lisanslama sürecinin yönetimi ise teknik ve regülasyona ilişkin öngörüler ile ticari ve pazar gelişim öngörülerine ihtiyaç duyulan multidisipliner bir alanda sürdürülmektedir.

 

Müşteri ihtiyacına yönelik ürün seçimi, uygun lisanslama, ürün ve pazar fizibilitesi, lisans anlaşmaları, gerektiğinde lisansa bağlı teknoloji transferi, üretim tesisinin ön denetimi ve mevcut ruhsat dosyasının değerlendirilmesi gibi birçok farklı konu lisanslama sürecinin basamaklarını oluşturmaktadır.

 

Detaylı bilgi için business.development@sonifar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

SONIFAR © 2014 Privacy Policy